20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Pracownik działu obsługi klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Przyszowice

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży stalowej poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA

Nr ref.: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: śląskie,

Opis stanowiska:

Miejsce pracy: Przyszowice k/Gliwic

* wyjazdowa i stacjonarna obsługa klienta

* wystawianie dokumentów sprzedaży i magazynowych

* budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych

* współpraca z innymi działami firmy

* dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość programu CDN XL mile widziana

- biegła obsługa komputera oraz urządzeń biurowych

- komunikatywność, swoboda wypowiedzi

- samodzielność, zdyscyplinowanie

- umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego planowania czasu

- umiejętności interpersonalne w kontaktach sprzedażowych

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

- narzędzia pracy niezbędne do wykonywania obowiązków zawodowych

Forma kontaktu:

ROZPATRYWANE BĘDĄ TYLKO OFERT z wpisanym tematem w e-maila:

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA ? PRZYSZOWICE

Oferty wraz z listem motywacyjnym i życiorysem prosimy przesyłać na adres e-mailowy: praca@postal.pl lub pocztą na adres: POSTAL, ul Olszynowa 49, 62-081 Wysogotowo

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Adres email: praca@postal.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

ID Oferty:3018
Pracodawca: ---
Miejsce pracy:Przyszowice, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2009-09-12