28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACOWNIK DZIAŁU REKRUTACJI W BIURZE W OPOLU

Ogłoszenie nieaktualne

Opole

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

BRANŻA: Office Administration
REGION: opolskie, Opole
ILOŚĆ MIEJSC: 1

Oferujemy:
-formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
-wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2400 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
-możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
-możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
-szkolenia
-pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym

Opis stanowiska:
-praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
-wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
-budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
-wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
-selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
-sprawdzanie referencji
-przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
-umawianie spotkań rekrutacyjnych,
-telefoniczna obsługa klienta
-udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
-projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
-wsparcie administracyjne

Wymagania:
-znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym- warunek konieczny
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-znajomość obsługi pakietu MS Office
-znajomość obsługi urządzeń biurowych
-dyspozycyjność oraz elastyczność
-umiejętności organizacyjne
-obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
-motywacja do pracy
-zaangażowanie w powierzone zadania
-gotowość do pracy w nadgodzinach

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres praca@twojaszansa.eu
Kontakt: 608-016-500

Zapraszamy do aplikowania na tą ofertę. Wcześniej możesz się zapoznać z zasadami polityki prywatności obowiązującymi w naszej firmie i procesie rekrutacyjnym. Wszystkie szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: tnsgroup.pl/polityka-prywatnosci-i-informacja-ochronie-danych-osobowych

ID Oferty:84827
Pracodawca: Tns Group
Miejsce pracy:Opole, Polska
Branża: Human Resources
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-02-11