28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik działu wędliny/sery - tygodniówki

Ogłoszenie nieaktualne

Jelenia Góra

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231) poszukuje pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:
- obsługa wagi;
- sprzedaż świeżych przetworów;
- utrzymanie porządku w miejscu pracy;
- pakowanie towaru;
- wydawanie klientom towaru.

Wymagania

- książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych;
- komunikatywność, cierpliwość i empatia wobec klientów.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie;
- wypłata przelewem co tydzień na konto;
- zatrudnienie online bez wyjścia z domu;
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- pracę w firmie o wysokiej dbałości o prawa pracownicze;

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub kontakt telefoniczny 883-088-633

Prosimy o zawarcie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

ID Oferty:75315
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Jelenia Góra, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2018-02-18