29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik gospodarstwa rolnego

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Rolnictwo, Ogrodnictwo, Hodowla
Kraj: Francja
Region / województwo: Kraj Loary
Miejsce pracy / miejscowość: Le Mans

Zadania:
• prace porządkowe na gospodarstwie
• pomoc przy karmieniu zwierząt
Oferujemy:
• francuski kontrakt
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• stawkę godzinową +10% premii na zakończenie kontraktu
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
Wymagania:
• doświadczenie w pracy na gospodarstwie
• brak lęku przed zwierzętami (bydło, trzoda chlewna)
• dyspozycyjność przynajmniej do Świąt
• prawo jazdy kat. B
• zaangażowanie w wykonywane czynności
• komunikatywność

Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-gospodarstwa-rolnego/

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:87593
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Francja
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-10-25