28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACOWNIK HALI – PRACA CZASOWA

Ogłoszenie nieaktualne

Barcin

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

LOKALIZACJA: ŻNIN

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykładanie towaru zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej)
sumienność
chęci do pracy
umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

elastyczne godziny pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących
umowę zlecenie
pracę w systemie 3 zmianowym
możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji – CV drogą elektroniczną na adres: bydgoszcz@jobman.pl z dopiskiem PRACOWNIK HALI BARCIN

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz.U. Z 2002r nr 101 poz. 926 z późn. zm)”.

Biuro Promo Sp.z o.o.  - JOBMAN.pl

ID Oferty:18012
Pracodawca: Biuro Promo Sp.z o.o. - JOBMAN.pl
Miejsce pracy:Barcin, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Ilość wakatów:1
Data ważności:2012-07-31