20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Pracownik liniowy – magazynier

Ogłoszenie nieaktualne

Neumünster

Aktualne oferty pracy w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii kwiecień 2015 www.pggra.pl.

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca
z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.
Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z Niemiec, szukamy osób gotowych objąć stanowisko:

Pracownik liniowy
Miejsce pracy: Neumunster, Niemcy
Nr ref.: PL/AW/C

START: 04.2015
Opis stanowiska pracy:
• Praca na stanowisku pracownika liniowego
• Praca dla niemieckiej firmy
• Zakres obowiązków: załadunek, przeładunek paczek, worków – waga maks. 35kg
• Praca na zmiany popołudniowe i nocne

Oczekiwania:
• Doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika liniowego
• Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (dla Team Leadera)
• Bardzo dobra kondycja fizyczna (warunek konieczny)
• Prawo jazdy kat. B + mile widziana możliwość wyjazdu prywatnym samochodem
• Gotowość do wyjazdu „od zaraz” – możliwość wyjazdu w grupie!
• Umiejętność pracy w zespole oraz indywidualnie
• Motywacja do podjęcia pracy za granicą na okres 3 miesięcy

Nasz Klient oferuje:
• Pracę w wymiarze 38h godzin tygodniowo (minimum) + możliwe nadgodziny
• Atrakcyjne wynagrodzenie
o dodatek za pracę na zmianę nocną +25%,
o dodatek dla Team Leadera (ze znajomością języka niemieckiego)
• Organizację zakwaterowania (bezpłatne, w przypadku braku miejsc – maks. do 200 €/m)
• Przejazdy do pracy z miejsca zakwaterowania (bezpłatne lub zwrot kosztów paliwa)
• Opieka polsko-języcznych koordynatorów
• Umowę po stronie niemieckiej
• 3 miesięczny kontrakt z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane stanowiskiem pracy i spełniające kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub niemieckim na adres: czestochowa@human-hunter.pl. W tytule wiadomości prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska lub nr referencyjnego: PL/AW/C
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182.
Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

PGRA

ID Oferty:44576
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Neumünster, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-07-31