16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik Magazynowy- mile widziani Panowie

Ogłoszenie nieaktualne

Pruszcz Gdański

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta dużej i nowoczesnej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Nr ref.: PM/09/4u

Obowiązki:
transport, rozładunek, załadunek kartonów
segregowanie, metkowanie, skanowanie odzieży

Wymagania

dyspozycyjność (praca III zmianowa)
doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane

Oferujemy

pracę na podstawie umowy zlecenie i stałe wynagrodzenie
pracę w renomowanej firmie o silnej pozycji na rynku

Informacje dodatkowe

Aplikacje prosimy wysyłać na nasz adres e-mail: lidia.nikiel@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny PM/09/4u

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://www.progreshr.pl Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Gdańsku."

ID Oferty:39065
Pracodawca: Grupa Progres
Miejsce pracy:Pruszcz Gdański, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2014-09-30