28 marca 2024, Czwartek

Pracownik magazynowy / Specjalista ds. logistyki magazynowej

Ogłoszenie nieaktualne

Lipsk

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce Pracy: Niemcy, okolice Lipska - Torgau
Rozpoczęcie pracy: styczeń 2019

Opis stanowiska:
• kontrola i prowadzenie dokumentacji magazynowej (kompletacja zamówień)
• prace inwentaryzacyjne ( wydawanie, przyjmowanie i kontrola narzędzi )
• fakturowanie, opracowywanie reklamacji, zamówień i dowodów dostaw
• ścisła współpraca z działami produkcyjnymi

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie lub ukończone szkolenie w zakresie specjalista ds logistyki magazynowej lub pokrewne
• min. komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego
• doświadczenie na w/ w stanowisku
• uprawnienia na wózek widłowy ( mile widziane)
• dokładność, sumienność, dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii
• opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem "pracownik magazynu Niemcy" w tytule wiadomości.

EuropaJob

ID Oferty:83876
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Lipsk, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2019-01-31