25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik magazynu- kompletowanie zamówień

Ogłoszenie nieaktualne

Venray, Kapelle, Veghel, Berkel, Putten

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy Euro Work, która pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476. Dla naszych klientów w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsca pracy: Venray, Kapelle, Veghel, Berkel, Putten, Eindhoven, Amsterdam
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Praca na rok z możliwością przedłużenia

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się m.in. Pracą na magazynie.
Praca polega na kompletowaniu zamówień przy pomocy skanera oraz na sprawdzaniu produktów i sortowaniu paczek. Praca na różnych działach, możliwość pracy w mroźni i chłodni.

Wymagania

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Sprawność fizyczna
Brak przeciwwskazań do pracy (praca stojąca)
Umiejętność obsługiwania komputera
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- bardzo mile widziane
Numer SOFI – mile widziany

Oferujemy

Oferujemy:
Atrakcyjne stawki
18 lat – 5.5 euro / godz.
19 lat – 6, 44euro / godz.
20 lat – 7,48 euro / godz.
21 lat – 8,41 euro / godz.
22 lata – 9,45 euro / godz.
23 i i wiecej – 10,54 euro / godz.
Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika
Dodatki zmianowe za pracę:
Dodatek do pracy w chłodni + 0,39 euro/h
Dodatek do pracy w mroźni + 0,95 euro/h

Informacje dodatkowe

Chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: holandia@eurowork.net.pl z tytułem: „do Kamila - Magazyn”

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:68511
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Venray, Kapelle, Veghel, Berkel, Putten, Holandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2017-07-31