19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

PRACOWNIK NA PRODUKCJI W FIRMIE KOSMETYCZNEJ

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork (certyfikat APT z numerem 6231) poszukuje osób na stanowisko:

Lokalizacja: Swarzędz

Opis stanowiska:

- prace na linii produkcyjnej

- odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Wymagania

- chęć podjęcia pracy

- zdolności manualne (zręczność, sprawność, dynamika ruchów)

- dyspozycyjność

Oferujemy

- możliwość pracy od zaraz

- umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- terminowe wynagrodzenie

- pracę w systemie 3 zmianowym

Informacje dodatkowe

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej

tel.: 790 790 544

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

ID Oferty:74909
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2018-02-05