20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Pracownik obsługi maszyn

Ogłoszenie nieaktualne

Leipzig

Codziennie nowe ofert pracy w Anglii, Niemczech, Norwegii www.pggra.pl.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest agencją zajmującą się pośrednictwem pracy oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Aktualnie dla swojego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko

PRACOWNIKA DO OBSŁUGI MASZYN
w przedsiębiorstwie do produkcji biopaliw

Miejsce pracy: całe Niemcy
Siedziba firmy: Niemcy, Sachsen-Anhalt, Haalle

Wymagania:

- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- wykształcenie techniczne – technik obsługi maszyn przemysłowych, mechanik maszyn przemysłowych,
- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn,
- mile widziana znajomość chemii organicznej (wyższa stawka godzinowa).

Obowiązki:

- obsługa maszyn znajdujących się w przedsiębiorstwie – maszyny do produkcji biopaliwa z oleju rzepakowego, urządzenia do doskonalenia gliceryny (produkt uboczny procesu produkcji biopaliwa),
- załadunek, rozładunek ciężarówek, cystern oraz przetłaczanie biopaliwa,
- jeśli kandydat posiada wiedzę na temat chemii organicznej do obowiązków należy również pomoc przy pracach laboratoryjnych (wyższe wynagrodzenie).

Oferujemy:

- pracę u uczciwego i sprawdzonego pracodawcy,
- legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
- kurs językowy zapewniony przez pracodawcę,
- zakwaterowanie,
- wymiar pracy 40 h tygodniowo,
- wynagrodzenie 9 € brutto/h,
- stały kontakt z polskim koordynatorem,
- przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim,
- przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. niemieckim.

Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego sp. z o.o.
Adres: ul. Edwarda Mroza 13/1, 10-692 Olsztyn
Tel. (89) 679 05 71
pracaniemcy@irkl.pl

PGRA

ID Oferty:42216
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Leipzig, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-04-30