19 września 2019, Czwartek
Na portalu znajduje się 59259 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Pracownik Ochrony-obiekt przemysłowy

Dąbrowa

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Ochrony Fizycznej -Obiekt przemysłowy
Miejsce pracy: Dąbrowa (pow. poznański)

Poszukujemy osób:

niekaranych,
potrafiących pracować zespołowo,
komunikatywnych,
o wysokiej kulturze osobistej,
dyspozycyjnych.

Mile widziane:

doświadczenie w pracy w ochronie na podobnym stanowisku.

Zakres zadań:

ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
sumienna realizacja obowiązków służbowych,

Oferujemy:

umowę o pracę na pełny etat,
możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
rozbudowany pakiet szkoleń,
ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
dofinansowanie do karnetów sportowych.

ID Oferty:87312
Pracodawca: Securitas
Miejsce pracy:Dąbrowa, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-09-30