19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik ochrony

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Obowiązki:
• Patrolowanie dozorowanego obiektu wewnątrz i na zewnątrz
• Ewidencja i kontrola dostaw
• Praca w systemie zmianowym: 06:00-14:00 i 14:00-22:00, także praca w święta, weekendy oraz ew. w nocy
• Kontrola pracowników
• Obsługa systemu parkingowego

Wymagania

Wymagania:
• Zaświadczenie o niekaralności
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Rzetelność i motywacja do pracy
• Dyspozycyjność – praca w systemie 2 zmianowym w weekendy i święta
• Dobry stan zdrowia

Oferujemy

Pracodawca oferuje:
• Zatrudnienie na bazie umowy o pracę w prestiżowej firmie
• Pracę na pełny etat
• Wynagrodzenie: 2000 PLN netto (na początek)
• Dodatek 100 zł za pracę w niedziele
• Premia uznaniowa do 15% miesięcznie
• Nadgodziny płatne dodatkowo
• Dofinansowanie „ wczasów pod gruszą”
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej a po roku zatrudnienia pełna prywatna opieka medyczna
• Dodatki świąteczne

Informacje dodatkowe

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

ochrona@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,

Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242 kom. 690 204 470

E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Koncepcja

ID Oferty:80723
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-08-06