28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACOWNIK POMOCNICZY W DRUKARNI/ Węgrzce

Ogłoszenie nieaktualne

Węgrzce

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK POMOCNICZY W DRUKARNI
Miejsce pracy: Węgrzce
Nr ref.: druk/11/13/KRK
Zakres obowiązków:
bieżące prace pomocnicze w drukarni

Wymagania

osoby posiadające status ucznia/studenta (warunek konieczny!)
dyspozycyjność od zaraz
sumienność i uczciwość
mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

praca tymczasowa na II zmiany
wynagrodzenie w wysokości 8zł brutto/godzinę
umowę zlecenie

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje CV na adres:
katowice@interimax.com

W tytule maila proszę wpisać „druk/11/13/KRK”

Kandydatury bez nr referencyjnego w temacie maila nie będą rozpatrywane.

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE, INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. Z O.O. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

 INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970)

INTERIMAX

ID Oferty:29453
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Węgrzce, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-12-06