28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji grzejników - Bieżanów-Prokocim

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Firma JOBS PLUS, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta, Firmy zajmującej produkcją grzejników, grzałek oraz akcesoriów do ogrzewania, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ GRZEJNIKÓW
Miejsce pracy: Kraków (Bieżanów-Prokocim)

Zakres obowiązków:

• pomoc przy pracach ślusarskich związanych z gięciem rurek, stemplowaniem otworów, szlifowaniem papierem ściernym oraz podawaniem grzejników do pieca

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• motywacja do podjęcia pracy od zaraz
• sumienność i dokładność
• zdolności manualne
• mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

• współpracę z nowoczesną firmą z branży produkcyjnej
• przejrzyste warunki wynagrodzenia
• tygodniowy okres próbny w ramach umowy zlecenia, a później umowa o pracę
• pracę w systemie dwuzmianowym w godz. 5:50-13:50 oraz 13:50-21:50

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie
klauzuli nr 1)

1) „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

2) " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym oraz załączonym CV w celu i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.
Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.
Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:79671
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-06