16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji- kontrola jakości

Ogłoszenie nieaktualne

Ujazd

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta, produkcją elementów do zawieszeń samochodowych poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr ref.: PPKJ/NU/02/2016
Miejsce pracy: Niemcy, po 4-6 mc Ujazd / województwo opolskie
Opis stanowiska pracy:
- Prace produkcyjne – produkcja elementów do zawieszeń samochodowych, kontrola jakości produktów
- Oferta pracy poprzedzona 4-6 miesięcznym szkoleniem na terenie Niemiec, później praca w siedzibie firmy w miejscowości Olszowa (województwo opolskie)

Wymagania

- Potwierdzone dokumentami doświadczenie zawodowe
- Pozytywne referencje od byłych pracodawców
- Gotowość do odbycia 4-6-miesięcznego szkolenia zawodowego na terenie Niemiec
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

Przed wyjazdem w Polsce:
W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu wymaganych. dokumentów aplikacyjnych. Konsultanci Adecco pomagają w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Niemczech.
W Niemczech:
- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy, później zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie – okres szkolenia stawka od 8,80€ brutto/godz, po 6 tygodniach wzrost stawki do 10,12 € brutto/godzinę
- Możliwość długoterminowej współpracy
- Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Niemczech na okres szkolenia

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail:
barbara.stasiak@adecco.com

Termin składania aplikacji: Luty/Marzec 2016
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Adecco Poland

ID Oferty:53663
Pracodawca: Adecco Poland
Miejsce pracy:Ujazd, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2016-04-01