17 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji na terenie Płochocina

Ogłoszenie nieaktualne

Płochocin

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Pracownik produkcji w Płochocinie

• Obowiązki:
o Wykonywanie prac fizycznych przy linii produkcyjnej
o Pakowanie towarów żywnościowych w pojemniki, słoiki
o prace pomocnicze na produkcji
o Etykietowanie towarów
o Sortowanie, układanie towarów
o Czynności na magazynie, składowni towarów

Wymagania

• Wymagania:
o aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny do podjęcia zatudnienia
o gotowość do ewentualnej pracy zmianowej
o sprawność manualna i chęć do pracy
o umiejętność pracy w zespole
o dyspozycyjność
o brak trudności w dojeździe do Płochocina
o mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• Oferujemy:
o umowę zlecenie podpisywaną z Agencją Interkadra Sp z.o.o
o bardzo atrakcyjną stawkę godzinową
o wynagrodzenie wypłacane zawsze do 15 dnia miesiąca
o odzież roboczą niezbędną do pracy (kalosze, kombinezon, czepek)
o pracę w dni robocze w godzinach 8- 16
o szkolenie wprowadzające do pracy

Informacje dodatkowe

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres e-mail praca.warszawa@interkadra.pl koniecznie z dopiskiem w temacie wiadomości "PP/Płochocin" oraz prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.” – BEZ TEGO APLIKACJE NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE !!!

ID Oferty:25594
Pracodawca: InterKadra
Miejsce pracy:Płochocin, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2013-07-05