28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRACOWNIK PRODUKCJI - pakowanie warzyw i owoców

Ogłoszenie nieaktualne

Zwaagdijk / Helmond

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko – PRACOWNIK PRODUKCJI – pakowanie warzyw i owoców

Miejsce pracy: Zwaagdijk / Helmond
Ilość godzin pracy: ok 32 – 40h/tydzień

Opis stanowiska: Praca w zakładzie, który zajmuje się produkcją oraz dystrybucją warzyw i owoców. W zależności od działu praca przy myciu, krojeniu, sortowaniu oraz pakowaniu w foliowe worki lub tacki warzyw i owoców, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień. Możliwość pracy na rożnych działach oraz przy obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali w temperaturze ok 4 stopni.

Wymagania

Wymagania:
- podstawowa / komunikatywna znajomość języka angielskiego
- dyspozycyjność ( min. 6 miesięcy z możliwością przedłużenia)
- gotowość do podjęcia pracy w różnych godzinach (praca na różne zmiany)
- uczciwość, rzetelność
- chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Oferujemy:
- stawki wiekowe euro brutto/h:
18-19 lat: 6,15
20 lat: 6,86
21 lat: 8,33
22 lata i więcej: 9,80
- ubezpieczenie oraz zakwaterowanie
- dojazd do pracy
- opiekę koordynatora po przyjeździe do Holandii
- dodatki za pracę zmianową oraz w weekendy (od 25% do 100% dodatku!)

Informacje dodatkowe

CV proszę wysyłać na adres holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem Paulina – Eurowork.

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:73576
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Zwaagdijk / Helmond, Holandia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-12-15