23 kwietnia 2024, Wtorek

Pracownik produkcji w dziale ekstruzja PODSTAWA+PREMIA+DODATEK

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.
W związku z prowadzonymi aktualnie projektami rekrutacyjnymi dla naszego klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań Starołęka

Opis stanowiska:
- prace pomocnicze przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu
- pomoc operatorowi maszyn
- przygotowywanie produktów niezbędnych do produkcji
- odbieranie produktów z linii produkcyjnej
- układanie, przenoszenie elementów
* praca na różnych działach

Wymagania

- chęć do podjęcia pracy
- sprawność i siła fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatek zmianowy ok. 40%
- premia uznaniowa do 500 zł brutto!
- terminowe wynagrodzenie
- umowa o pracę tymczasową
- PRACĘ W SYSTEMIE PRACY III ZMIANOWYM, IV BRYGADOWYM
- możliwość przejęcia przez Klienta
- rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy
- możliwość pracy od zaraz

Informacje dodatkowe

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
* Oferta pracy stałej
Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

ID Oferty:76359
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-04-01