28 marca 2024, Czwartek

PRACOWNIK PRODUKCJI (warzywa-owoce) z komunikatywną znajomością języka angielskiego!

Ogłoszenie nieaktualne

Uden

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.
Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI (warzywa-owoce)
z komunikatywną znajomością języka angielskiego!

Miejsce pracy: Zwaagdijk
Wyjazd 9/10.09
Oferta na min. 3 miesiące z możliwością przedłużenia( docelowo praca do 3,5 roku)

Obowiązki:
Praca na linii produkcyjnej (owoce do produkcji soków) W zależności od działu praca przy pakowaniu, myciu, cięciu, zbieraniu i układaniu- pracownik może być przenoszony na różne działy. Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4stopnie.

Wymagania

- Gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu!
- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego – sprawdzana rozmową telefoniczną!
- Elastyczność co do pracy w różnych godzinach (na różne zmiany)
- Uczciwość, rzetelność
- chęć zdobycia doświadczenia zawodowego

Oferujemy

Stawki wiekowe euro brutto/h:
19 lat - euro; 6,00
20 lat - euro; 6,00
21 lat - euro; 6,55
22 lata - euro; 7,67
23 lata i więcej: 9,03
Wysokość stawki wzrasta wraz ze stażem pracy.

Zakwaterowanie - zapewnia pracodawca, płatne -86,45 euro/tydzień
Pracowników obowiązuje ulga podatkowa
Ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 18,90 eur / tydzień, niezależnie od wieku.
Praca zmianowa (3 zmiany- nieregularne), 8 godzin dziennie.
Praca także w weekendy
ilość godzin pracy (32-40), nadgodziny w zależności od tygodnia pracy.
Dojazd do pracy zapewniony.

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres:
holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem: „Pracownik produkcji (owoce Uden)”.
Kontakt telefoniczny: 322580564.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

ID Oferty:37010
Pracodawca: Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work
Miejsce pracy:Uden, Holandia
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-09-30