19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Biskupice Podgórne

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

Operator produkcji

Obowiązki:
- praca na linii montażowej np. oklejanie komponentów
- obsługa maszyn
- dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych
- podstawowa obsługa komputera
- zdolności manualne

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową ( zatrudnienie na okres 2 miesięcy: wrzesień i październik)
- wynagrodzenie podstawowe plus premie
- prace w systemie zmianowym (7-15;15-23;23-7)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres gdansk@wyghr.pl lub o kontakt telefoniczny.

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71391
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Biskupice Podgórne, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-09-23