25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Göttingen

Codziennie aktualne propozycje pracy w Anglii, Niemczech, Norwegii znajdziesz na www.pgra.pl.

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń. Pracownik produkcji (obsługa maszyn)
Miejsce pracy: Göttingen
Opis stanowiska

- praca w pełnym wymiarze godzin (8-10h) na trzy zmiany (6.00-14.00-22.00) - obsługa maszyn na produkcji (maszyny pakujące, maszyny napełniające) - kontrola jakości podczas produkcji
Wymagania

- doświadczenie w obsłudze maszyn na produkcji - komunikatywna znajomość j. niemieckiego - dobre samopoczucie
Nasza oferta

- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w pełnym wymiarze godzin - wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adresaw@holbern.pl wpisując w tytule nr ref.PP/10/2014

Nazwa: Holbern Sp. z o. o.
Adres: Kiełbaśnicza 24
Telefon: +48 604 411 305
E-mail: ac@holbern.pl

PGRA

ID Oferty:40043
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Göttingen, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-02-28