24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Pracownik Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Lesznowola

Firma P.B.A. Outsourcing (wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4797), dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji
PP/LE/2013
Miejsce pracy - LESZNOWOLA

Opis stanowiska:
• Pomoc przy obsłudze maszyn produkcyjnych;
• Praca przy linii produkcyjnej przy konfekcjonowaniu i pakowaniu produktów.

Wymagania

• Dyspozycyjność;
• Chęć do pracy;
• Zdolności manualne;
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;

Oferujemy

 Atrakcyjne wynagrodzenie;
 Umowę o pracę tymczasową (umowa zlecenie) – odprowadzane składki ZUS;
 Praca w systemie 2 – zmianowym 6.00-14.00, 14.00 – 22.00, okazjonalnie w systemie 3 – zmianowym;
 Pracodawca gwarantuje transport z Warki, Białobrzeg, Grójca i Tarczyna i pokrywa 60% kosztów.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numer:
22 869-97-00
22 869-97-01
lub przesłanie aplikacji na e-mail warszawa@pba.com.pl

ID Oferty:22201
Pracodawca: PBA Doradztwo Personalne
Miejsce pracy:Lesznowola, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:30
Data ważności:2013-03-03