19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Przodkowo

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, Certyfikat wiarygodności biznesowej D&B Poland, Laureat konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2013 czy Laureat XXI edycji Medalu Europejskiego dla Wyrobów i Usług.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Poszukujemy Panów do lekkich prac fizycznych w Przodkowie

Obowiązki:

prace halowe / magazynowe
rozwijanie bloków
wrzucanie produktów do boksów

Wymagania

Aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy

stabilną pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną z ubezpieczeniem
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
atrakcyjne warunki finansowe
pomoc w dojazdach do pracy w razie problemów

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV. w tytule wpisując numer referencyjny PAN/R/09 lub dzwoń 507194723

z dopiskiem:

"„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Numer referencyjny: PAN/R/09

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:53171
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Przodkowo, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2016-01-31