29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Pracownik produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Sonneberg

Aktualne oferty pracy w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Niemiec, Norwegii i Szwajcarii kwiecień 2015 www.pggra.pl.

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swoich klientów, firm produkcyjnych z Turyngii, kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)

Zadania na stanowisku:

• Wkładanie części do maszyn, nastepnie wyciaganie obrobionych komponentów i wkładanie ich do odpowiednich kartonów
• praca na pełen etat, na trzy zmiany

Wymagania:

• komunikatywna znajomość j. niemieckiego
• mile widziane doświadczenie w pracach na produkcji

Oferujemy:

• 8,80€ brutto na godzinę + dodatki
• zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania
• wsparcie polskiego konsultanta
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres praca@meyer-fachowcy.pl wpisując w tytule PP/03/2015

PGRA

ID Oferty:44577
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Sonneberg, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2015-06-30