19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Praktykant w Dziale IT

Ogłoszenie nieaktualne

Gliwice

eMediator.pl Sp. z o.o. jest firmą świadczącą wysokiej jakości usługi w branży finansowej, windykacyjnej oraz prawnej z siedzibą w Gliwicach. Mamy do zaoferowania nowoczesny program praktyk stworzony dla potencjalnych przyszłych najlepszych kandydatów do pracy.

Stażysta/praktykant - IT

Opis stanowiska:

U nas masz możliwości rozszerzenia swojej wiedzy w tematach m.in.:
- Obsługi sieci komputerowych w firmach
- Wdrażania nowych standardów IT i aplikacji
- planowania i budowania wszystkiego co związane z działem IT w każdej firmie

Wymagania

Jeśli jesteś:

- Studentem informatyki lub kierunków pokrewnych
- Zainteresowany od 1 do 3 miesięcy zdobywaniem doświadczenia i wiedzy w bardzo szybko rozwijającej się firmie, która oferuje możliwość zatrudnienia po praktykach
- Masz głowę pełną pomysłów i pozytywne podejście do życia
- Dyspozycyjny 3 dni w tygodniu – praktyki odbywają się przy ulicy Dunikowskiego w centrum Gliwic

Oferujemy

Oferujemy:

a) możliwość zdobycia bogatego doświadczenia z zakresu nowoczesnych technologii
b) elastyczny czas praktyk
c) szkolenia i kursy odpowiadające wykonywanym obowiązkom
d) pracę w młodym i uśmiechniętym zespole pod okiem specjalistów
e) bogate zaplecze socjalne, Xbox, pomoc Coacha w rozwiązywaniu problemów

Oczekujemy:

1) dyspozycyjność przez co najmniej 3 dni w tygodniu
2) pozytywne nastawienie do pracy i nauki
3) umiejętność pracy w zespole
4) biegłej znajomości OS Windows XP, Windows 7, Windows 8, Pakietów MS Office 200 - wyświetl numer - 13
5) znajomości w zakresie administracji lokalnych sieci komputerowych
6) zdolności analitycznego myślenia oraz umiejętności rozwiązywania problemów

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą linku (prosimy skopiować link do przeglądarki): http://tiny.pl/gmkkz

Confronter Sp. z o.o.

ID Oferty:51734
Pracodawca: Confronter Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Praktyki/staż
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-12-16