20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Praktyki dla aktywnych- Account Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Białystok

Jesteś studentem ?
Planujesz zdobyć gruntowne doświadczenie?
Szukasz płatnego programu praktyk?
Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy?
Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty!
Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja

Zakres obowiązków
Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany.
Szczegółowy opis programu praktyk na szarekomorki.com/rekrutacja

Firma oferuje
- Szkolenia przygotowujące do pracy jako Account Manager
- Program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie
- Wynagrodzenie
- Nagrody o łącznej wartości 12 000 zł dla 6 najlepszych praktykantów
- Propozycje dalszej współpracy dla najlepszych
Szczegółowy plan praktyk na szarekomorki.com/rekrutacja

Aplikacje proszę składać wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie szarekomorki.com/rekrutacja

Szarekomorki

ID Oferty:41647
Pracodawca: Szarekomorki
Miejsce pracy:Białystok, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Praktyki/staż
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2014-12-15