29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Project Manager-Architekt (bardzo dobry angielski)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient, to międzynarodowa sieć sklepów z ekskluzywnymi i eleganckimi dodatkami. Z uwagi na prężny rozwój i otwieranie kolejnych salonów w prestiżowych lokalizacjach na terenie całej Polski, poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref WDR11PFPM

Zakres obowiązków:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Uczestniczenie w całym procesie otwierania nowych salonów we współpracy z międzynarodowym zespołem
Wykonywanie pomiarów, zdjęć i rysunków przestrzeni, w których będą powstawały salony
Przygotowywanie projektów aranżacji wnętrz salonów
Przygotowywanie odpowiedniej dokumentacji technicznej
Planowanie budżetu niezbędnego do zaprojektowania salonów
Planowanie czasu na wykonanie prac związanych z otwarciem nowych salonów
Zdawanie raportów z przebiegu prac do biura zarządu firmy
Organizowanie miesięcznych i sporadycznych prac konserwacyjnych, remontowych salonów

Wymagania

2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
Wykształcenie wyższe kierunkowe (architekt lub inżynier budownictwa),
Przynależność do Izby Architektów RP lub Polskiej Izby Inżynierów,
Posiadanie uprawnień architektonicznych lub budowlanych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego z uwagi na międzynarodowe środowisko pracy
(mile widziana znajomość także innych języków obcych),
Praktyczna znajomość zasad legalizacji powierzchni handlowych,
Bardzo dobra znajomość programów do projektowania wnętrz (AutoCad, 3D Studio Max i inne do tworzenia wizualizacji),
Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
Wiedza na temat architektury i renowacji wnętrz,
Bardzo dobra organizacja pracy,
Dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i międzynarodowych,
Dyspozycyjność do pracy w nienormowanych godzinach (np. nocą),
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Pracę w międzynarodowym środowisku pracy, w prestiżowej firmie,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Samodzielne stanowisko i pracę w profesjonalnym zespole.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres: d.rzepka@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 22 862 72 50
Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WDR11PFPM

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

ID Oferty:11325
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-04-30