28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PROJEKTANT ODZIEŻY

Ogłoszenie nieaktualne

Chmielno

Firma ERTA dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Chmielno

Opis stanowiska pracy:

- Tworzenie projektów zgodnych z koncepcją marki
- Zaangażowanie na każdym etapie cyklu życia produktu, od koncepcji projektu do wprowadzania produktu do salonu firmowego
- Prowadzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Doświadczenie w branży odzieżowej
-Minimum 4 lat doświadczenia przy projektowaniu odzieży damskiej
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy kat. B
- Znajomość obsługi programu Corel
- Samodzielność w działaniu
- Odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

- Stałą pracę w nieustannie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Przyjazną atmosferę pracy
- Możliwość aktywnego rozwoju zawodowego

UWAGA!! Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl w tytuł maila wpisując „Projektant”. Aplikacje bez tego dopisku nie będą rozpatrywane

Informujemy, iż zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

ID Oferty:7652
Pracodawca: Agencja Rekrutacyjna ERTA
Miejsce pracy:Chmielno, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2010-07-29