29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Property Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient to lider wśród firm doradczych, działający na rynku nieruchomości komercyjnych, oferujący zintegrowane rozwiązania z zakresu aktywnego doradztwa, realizacji inwestycji i zarządzania aktywami na najwyższym poziomie. Realizuje cele międzynarodowych firm, instytucji finansowych, deweloperów, przedsiębiorców i organów sektora państwowego. Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr ref: WSK14PMLP
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku współpracować będzie ścisłe z Zarządem firmy. Jej głównym zadaniem będzie komercjalizacja nieruchomości tj. biurowców, parków logistycznych, centr handlowych, poszukiwanie Klientów biznesowych i budowanie z nimi długotrwałych relacji, a także negocjowanie umów najmu.

Obowiązki:

Rozwiązywanie operacyjnych problemów związanych z najmem
Pozyskiwanie nowych lokalizacji oraz najemców oraz ich kompleksowa obsługa
Budowanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, administratorami, deweloperami
Profesjonalne prezentowanie nieruchomości potencjalnym klientom
Prowadzenie negocjacji z najemcami, administratorami, deweloperami
Współtworzenie umów najmu
Profesjonalizm w zachowaniu i prezencji

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości na podobnym stanowisku pracy
Wyższe wykształcenie (chętnie: prawo, inżynier, psychologia)
Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
Bardzo dobra organizacja pracy, niezależność w realizacji złożonych projektów
Dyspozycyjność / umiejętność pracy operacyjnej
Wytrwałość i determinacja w dążeniu do celów, „can do attitude”
Znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych
Angielski pozwalający na swobodną komunikację z klientami

Oferujemy

Stabilną pracę w szybko rozwijającej się spółce, dającej możliwość rozwoju zawodowego
Umowę o pracę lub zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym + system motywacyjny
Telefon, komputer, wygodne w pełni wyposażone stanowisko pracy
Godziny pracy 8.30 - 16.30
Możliwość rozwoju, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
Rozwój interpersonalny

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14PMLP

Oraz dodanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

ID Oferty:40375
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-11-24