26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

PROSTE czynności produkcyjne - PAKOWANIE CZEKOLADEK

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Agencja Pracy FallWork (6231) obecnie poszukuje dla swojego Klienta zajmującego się produkcją najwyższej jakości pralin, osób na stanowisko:

PAKOWACZ/KA CZEKOLADEK

Miejsce pracy: Poznań/ Szczepankowo

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WYSTARCZY TWOJE ZAANGAŻOWANIE DO PODJĘCIA TEJ PRACY.

OBOWIĄZKI:
-konfekcjonowanie czekoladek
-etykietowanie produktów
-proste prace manualne

Wymagania

-zdolności manualne
-dojazd we własnym zakresie
-aktualna książeczka Sanepidu
-dyspozycyjność w dniach 01-31.03.2018 w godz 14-22

Oferujemy

-umowę zlecenie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-posiłek w pracy
-możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Informacje dodatkowe

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt tel.: 790 790 544
ZAPRASZAMY DO DO BIURA: POZNAŃ UL. TOWAROWA 35, PIĘTRO 5 (PN-PT 9:00-17:00)

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"

*oferta pracy tymczasowej

ID Oferty:76343
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-03-29