16 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Przedstawiciel ds. handlu/ doradca klienta

Ogłoszenie nieaktualne

Lipsk

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Przedstawiciel ds. handlu/ doradca klienta

Kraj: Niemcy
Miejsce Pracy: Saksonia- Torgau/ ok. Leipzig

Poszukujemy Osób:

• Zdecydowanych na podjęcie pracy poza granicami kraju
Opis stanowiska:
• praca w międzynarodowej firmie zajmującej się produkcją wysokiej jakości wyrobów z drewna
• umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
• przygotowywanie i realizacja zamówień, efektywna sprzedaż
• prace nad rozbudową sieci dystrybucyjnej oraz analiza wymogów rynkowych
• kompleksowe usługi doradcze i opieka nad stałymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Wymagania:
• znajomość j. obcych w stopniu dobrym (warunek konieczny)
• preferowane wykształcenie ekonomiczne lub techniczne • umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych
• silna motywacja oraz zaangażowanie do pracy
• doświadczenie na w/w stanowisku, wysoka motywacja
• pełna dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
• umiejętność pracy samodzielnej
• niezawodność i elastyczność

Oferujemy

Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat
• atrakcyjne wynagrodzenie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
• możliwość otrzymania premii
• opiekę polskiego koordynatora

Informacje dodatkowe

Jak aplikować:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agnieszka.gotfryd@europajob.pl z dopiskiem / przedstawiciel ds. handlu Niemcy” w tytule wiadomości

EuropaJob

ID Oferty:84458
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Lipsk, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-01-31