28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Przedstawiciel Farmaceutyczny (Śląskie)

Ogłoszenie nieaktualne

Gliwice

Jesteśmy agencją HR, a naszym Klientem jest firma, będąca dystrybutorem produktów z kategorii health & beauty. Przyjazny zespół i dobra atmosfera, niezbędne narzędzia do pracy, ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju… brzmi dobrze? Oto szczegóły:

PRZEDSTAWICIEL FARMACEUTYCZNY
Teren pracy: woj. śląskie

OBOWIĄZKI

• Sprzedaż i promocja preparatów firmy w aptekach (suplementy diety, kosmetyki, wyroby medyczne, produkty OTC)
• Systematyczne pozyskiwanie nowych oraz budowanie i utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami firmy
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
• Efektywne i zgodne z założeniami formy zarządzanie budżetem promocyjnym
• Dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów
• Raportowanie

Wymagania

WYMAGAMY:

• Minimum rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z „wyższej półki”
• Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów
• Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej
• Wewnętrznej motywacji i samodyscypliny

Oferujemy

PRACUJĄC DLA NASZEGO KLIENTA OTRZYMASZ:

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
• Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowania
• Niezbędne narzędzia pracy
• Możliwość pracy z wysokiej klasy produktami

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na nasz adres: rekrutacja@jobsplus.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „PF/Śląsk/0215”

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:44041
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-03-27