19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Przedstawiciel Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne

Kętrzyna, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa i Szczytna

Nowy, nieautoryzowany pracodawca, prosimy o zachowanie środków ostrożności przy kontakcie z tym pracodawcą!

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za współpracę z odbiorcami detalicznymi na terenie Kętrzyna, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa i Szczytna:

Zakres obowiązków :

- budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z partnerami handlowymi
- poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów detalicznych
- odpowiedzialność za rozwój rynku i realizację planów sprzedaży

Oczekiwania :

- zaangażowanie, rzetelność i chęć do pracy
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego i znajomość specyfiki handlu wędlinami mile widziane
- umiejętność komunikacji i negocjacji
- znajomość obsługi pakietu Ms Office
- prawo jazdy kategorii „B”

Osoby zainteresowane procesem rekrutacji proszę o zgłaszanie swoich kandydatur na andrzej.cichowicz@jbb.pl z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r . o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Wymagania

zaangażowanie, rzetelność i chęć do pracy

Oferujemy

- pracę w zgranym, ambitnym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- regularne szkolenia podnoszące kwalifikacje
- samochód i telefon służbowy

ID Oferty:49308
Pracodawca: Zakłady przetwórstwa mięsnego JBB Józef Bałdyga m
Miejsce pracy:Kętrzyna, Mrągowa, Giżycka, Węgorzewa i Szczytna, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: 3000 zł brutto
Maksymalne wynagrodzenie: 5000 zł brutto
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-09-04