24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Przedstawiciel handlowy

Ogłoszenie nieaktualne

południowa część Polski

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta – firmy zaopatrującej polski rynek medycyny estetycznej w produkty i materiały medyczne, poszukujemy pracownika na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość rynku medyczno-kosmetycznego.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Excel, Word).
Umiejętność budowania długofalowych relacji.
Sumienność, komunikatywność, pozytywne nastawienie

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz premii.
Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód służbowy),
Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub umowa o pracę)
Możliwość pracy zdalnej – home office oraz wyjazdy do Klientów.

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
Prezentacja produktów oraz zabiegów w gabinetach kosmetycznych i spa.
Pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych Klientów.
Udział w konferencjach.
Tworzenie materiałów szkoleniowych dla Klientów.

ID Oferty:73577
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:południowa część Polski, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-31