25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Ogłoszenie nieaktualne

województwo dolnośląskie i lubuskie

Jesteśmy agencją HR, a naszym Klientem jest firma z branży tekstylnej, zajmująca się produkcją handlem hurtowym tekstyliami domowymi i hotelowymi (czyli prościej rzecz ujmując: firany, pościel, obrusy). Jej najmocniejsze strony to innowacyjność i wysoka jakość produktów oraz mocny, zgrany zespół. W takim środowisku łatwiej o dobre rezultaty – dołącz do zespołu i sprawdź!

szukamy doświadczonego handlowca:
• 1-2 lata doświadczenia w branży tekstylnej na podobnym stanowisku to warunek konieczny
• otwartość na kontakt z Klientem (uśmiech, optymizm, przyjemność poznawania i rozmowy z ludźmi)
• samodzielność i skuteczność w działaniu
• dobra organizacja czasu pracy
• dobra obsługa komputera i pakietu MS Office
• prawo jazdy kat. B

najważniejsze zadania:
• sprzedaż produktów i obsługa obecnych klientów (to głównie hotele i restauracje, z którymi często utrzymujemy wieloletnie relacje)
• aktywne pozyskiwanie i rozwój sprzedaży u nowych klientów
• skuteczna realizacja celów sprzedażowych
• budowanie długofalowych relacji rynkowych

nasz klient zapewnia:
• stabilne warunki formalno-prawne w ramach umowy o pracę lub umowy o współpracę
• przejrzysty i atrakcyjny system wynagrodzenia
• szkolenia i kompletny program wdrożenia pod okiem mentora, który ułatwi pierwsze kroki w nowym miejscu i pozwoli Ci poznać zespół
• niezależność i możliwość zarządzania własnym czasem pracy
• dużą swobodę działań
• dodatkowe premie, dzięki którym doceniamy najlepszych
• pozytywną atmosferę, którą wspieramy świetnymi spotkaniami integracyjnymi
• samochód służbowy do użytku prywatnego (na określonych zasadach)

NASZ PROCES REKRUTACYJNY:
1. weryfikacja CV
2. rozmowa telefoniczna
3. rozmowa z przyszłym pracodawcą i ostateczny wybór kandydata
Jeśli czujesz, że to może być to - aplikuj, wysyłając CV na adres rekrutacja@jobsplus.pl. A jeśli masz pytania – zadzwoń do opiekunki projektu, Eweliny, na numer 508 867 834.
W tytule wiadomości prosimy wpisać nr ref: PH/dolnośląskie i lubuskie/0415
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350/1a.

JOBS PLUS

ID Oferty:44783
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:województwo dolnośląskie i lubuskie, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-05-03