24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Recepcjonista/ Recepcjonistka

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

Dla Naszego Klienta, który oferuje kompleksowo obsługiwane powierzchnie biurowe, usługi coworkingowe, biura wirtualne, oraz sale konferencyjne poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:
• Dbanie o profesjonalny wizerunek recepcji
• Kompleksowa obsługa i koordynacja pracy recepcji firmy
• Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
• Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych
• Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami usług
• Prowadzenie kalendarza rezerwacji sal konferencyjnych
• Zakup i gospodarowanie materiałami biurowymi
• Rezerwacja hoteli, sal konferencyjnych oraz pomoc w organizacji spotkań

Wymagania

• Status studenta
• Dyspozycyjność od zaraz
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość pakietu MS Office
• Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu pracy
• Umiejętność organizacji pracy
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie obsługi recepcji w międzynarodowej firmie
• Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy) w godzinach pracy biurowej
• Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: m.stepien@jobfinder.pl

ID Oferty:63489
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-02-23