19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Regipsiarz / monter suchej zabudowy

Ogłoszenie nieaktualne

NorrkopingNorrkoping

Agencja pracy Plus Job Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie państw skandynawskich: Norwegii, Szwecji, Danii, a także w Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemczech i Polsce.

Aktualnie dla swojego klienta firma Plus Job Poland Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko Regipsiarza - Montera Suchej Zabudowy.

Miejsce pracy: Norrkoping, Orebro lub Linkoping (Szwecja)

Obowiązki:
• Praca przy montażu suchej zabudowy (płyt gipsowych)
• Wykonywanie montażu według wymogów technicznych
• Znajomość systemów montażowych
• Montaż ścianek działowych
• Wykończenie ścian/sufitów

Wymagania

Wymagania:
• Min. 3 letnie, udokumentowane doświadczenie przy budowie i wykończeniach domów
• Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Mile widziane wykształcenie kierunkowe
• Zaangażowanie w pracę w zespole
• Prawo jazdy kat. B i własny samochód - będą dodatkowym atutem

Oferujemy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
• Pracę na cały etat + możliwość nadgodzin
• Zapewnione w pełni wyposażone zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
• Dopłaty do dojazdów do pracy
• Płatne dni urlopowe
• Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do karty sportowej)

Informacje dodatkowe

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem, wysyłając swoje cv na adres js@plusjob.pl lub telefonicznie: 790 377 123

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie www.plusjob.pl"

ID Oferty:81693
Pracodawca: Polvik Sp.z.o.o.
Miejsce pracy:NorrkopingNorrkoping, Szwecja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2018-09-30