20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Rozładunek / zbieranie zamówień (Schijndel, Holandia)

Ogłoszenie nieaktualne

Schijndel

AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się dystrybucją ubrań (głównie bielizna) w Schijndel, poszukujemy kandydatów do pracy przy rozładunku oraz zbieraniu zamówień.

Obowiązki

• Rozładunek, prace logistyczne/magazynowe oraz zbieranie zamówień w firmie zajmującej się dystrybucją bielizny (głównie skarpety, rajstopy itp.)

Wymagania

• Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 9,69 euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe
• Praca na jedną zmianę na długi okres czasu
• Stabilne zatrudnienie, holenderska umowa o pracę
• Opieka polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe wynagrodzenie (płatne na konto)
• Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone, ok. 5 km od miejsca pracy)

Informacje dodatkowe

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kontakt@ap-grupa.pl

Lub o kontakt z naszym biurem, tel: (+) 48 77 4417606

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł. Praca tymczasowa

ID Oferty:81836
Pracodawca: AP GRUPA (numer certyfikatu 6883)
Miejsce pracy:Schijndel, Holandia
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-14