23 kwietnia 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Rzeźnik-Wykrawacz

Ogłoszenie nieaktualne

Połczyn-Zdrój

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Rzeźnik - Wykrawacz elementów mięsa.

Miejsce pracy: Połczyn-Zdrój i okolice
Nr ref.: rze/pzd/2013

Zadania:
- trybowanie elementów tusz zwierzyny łownej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu, w tytule prosimy wpisać: nr ref. rze/pzd/2013.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wymagania

- książeczka SANEPID,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- sprawność fizyczna i manualna,
- praktyczna umiejętność operowania nożem.

Oferujemy

- przeszkolenie na stanowisku pracy,
- umowę o pracę na czas określony.

Informacje dodatkowe

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

ID Oferty:28233
Pracodawca: ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia
Miejsce pracy:Połczyn-Zdrój, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2013-10-17