20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Sales Menager

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest prężnie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne metody płatności internetowych. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:
Sales Manager
Nr Ref: SM/G/119/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk

Obowiązki:
• Koordynowanie prac oraz przedstawianie firmy nowym klientom
• Tworzenie i realizowanie strategicznych planów rozwoju firm klientów
• Znalezienie odpowiednich strategii i sposobów osiągnięcia celów przez klientów firmy
• Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami oraz nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy
• Badanie potrzeb i celów biznesowych klientów
• Analiza konkurencji oraz trendów na rynku
Wymagania:
• Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sprzedaży na rynku SaaS/e-commerce
• Znajomość narzędzi CRM
• Znajomość procesów rozwoju usług, aplikacji internetowych i nowych mediów
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
• Umiejętność organizacji czasu
• Umiejętność przekazywania wiedzy
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji
• Pakiet benefitów

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SM/G/119/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:77041
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-08