17 października 2017, Wtorek
Na portalu znajduje się 49632 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Samodzielna Księgowa

Gliwice

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.
Dla naszego Klienta - renomowanego i stabilnego biura rachunkowego z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref. SK/164/17

Najważniejsze obowiązki:
• księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
• obsługa klientów w zakresie prowadzenia pełnej księgowości,
• przygotowanie deklaracji podatkowych (CIT, PIT, VAT),
• naliczanie wynagrodzeń i tworzenie list płac,
• sporządzanie raportów finansowych,
• prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• min. 2 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
• dobra znajomość przepisów podatkowych,
• znajomość zasad prowadzenia pełnej księgowości,
• znajomość programów Comarch ERP Optima, Symfonia oraz Płatnik,
• znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),
• odpowiedzialność,
• samodzielność, rzetelność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• pracę w biurze w Gliwicach,
• szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Informacje dodatkowe

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Talent Partners

ID Oferty:72630
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-10-24