28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Samodzielna/y Księgowa/Księgowy

Ogłoszenie nieaktualne

Poznań

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi rewizji finansowej oraz usługi doradcze w zakresie optymalizacji kosztów prowadzenia działalności. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref: Nr Ref SK/P/128/2018
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
• Przygotowywanie miesięcznych zestawień finansowych,
• Prowadzenie pełnej księgowości obejmującej m.in: samodzielne sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, CIT-8, sporządzanie sprawozdań finansowych
• Rachunkowość ogólna oraz zamknięcie miesiąca
• Obsługa klientów anglojęzycznych
• Nadzór nad pracą innych pracowników działu księgowego
• Przygotowywanie deklaracji VAT
• Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych bilansów
• Raportowanie
Wymagania:
• Co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku w obszarze pełnej księgowości i podatków
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klientów anglojęzycznych oraz znajomość innych języków obcych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz z zakresu podatków
• Znajomość aplikacji biurowych MS Office
• Znajomość programu Symfonia
• Dokładność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista
Oferujemy:
• Zatrudnienie w formie B2B
• Niezbędne narzędzia pracy
• Różnorodność szkoleń dla pracowników
• Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
• Atrakcyjne wy nagrodzenie
• Pakiet świadczeń pozapłacowych

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres martyna.jop@salesfor.pl
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łucka 15,lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:77616
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Poznań, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Kontrakt
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-10-23