20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Samodzielny Kucharz

Ogłoszenie nieaktualne

Opoczka

INTERIMAX, firma należąca do grupy HRBC, jest agencją pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy- nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, poszukujemy pilnie kandydatów na stanowisko:

Samodzielny kucharz
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
• przygotowywanie dań wg menu- głównie potrawy z dziczyzny i ryb, domowa, tradycyjna kuchnia niemiecka

Wymagania:
• minimum 5-letnie doświadczenie na ww. stanowisku
• znajomość tradycyjnej kuchni niemieckiej
• dbałość o czystość w miejscu pracy
• umiejętność pracy w zespole
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego- warunek konieczny

Oferujemy:
• stałą pracę w popularnym, historycznym zamku na Pojezierzu Meklemburskim
• atrakcyjne wynagrodzenie
• nieodpłatne zakwaterowanie + darmowe posiłki
• umowę na warunkach niemieckich bezpośrednio z pracodawcą
• możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV opisującego doświadczenie zawodowe. Poprzez http://hrbc.es-candidate.com/application/form/274287/1857/0/

Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Głowackiego 4/9, 30 - 085 Kraków. Kandydatowi przysługuje pełne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

INTERIMAX

ID Oferty:77267
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Opoczka, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-04-12