29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Samodzielny Reprezentant Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne

woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie

Agencja Zatrudnienia Personicon poszukuje kandydatów na stanowisko: samodzielny reprezentant handlowy. Praca w renomowanej firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży wyposażenia budynków inwentarskich.

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie.

Zadania na powyższym stanowisku:
- zorganizowanie oddziału firmy na nowym terenie działania;
- współpraca z rolnikami w zakresie nowoczesnej hodowli drobiu i trzody chlewnej;
- podtrzymywanie oraz budowa nowych kontaktów z klientami;
- współpraca z kontrahentami na podległym terenie;
- wyjazdy służbowe.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia wyższego zootechnicznego lub doświadczenia związanego z rolnictwem;
- umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office – w szczególności Excel, poczta elektroniczna)
- doświadczenia w pracy z kontrahentami;
- sumienności, uczciwości, dokładności;
- wysokich umiejętności komunikacyjnych;
- samodzielności oraz konsekwencji w realizacji założonych celów;
- dyspozycyjności w razie awaryjnych sytuacji;
- dobrej organizacji pracy;
- prawa jazdy kat. B.
Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku wyposażeniowym;
- ciekawą pracę zapewniającą kontakt z klientem;
- kompleksowy pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych;
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
- samochód służbowy;
- dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mailowy cv@personicon.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."

Personicon

ID Oferty:67790
Pracodawca: Personicon
Miejsce pracy:woj. dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, Polska
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2017-06-18