29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

SEKRETARKA/SEKRETARZ (WARSZAWA)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia. Naszym klientem jest pracownia architektoniczna, która specjalizuje się w projektowaniu m.in. budynków biurowych, handlowych, mieszkaniowych, budynków użyteczności publicznej.

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za funkcjonowanie biura, prawdziwej złotej rączki, która będzie najlepiej zorientowana w firmowych sprawach i chętnie pomagała odnaleźć się innym pracownikom. Masz zdolności organizacyjne i nie znosisz chaosu wokół siebie? :)

Świetnie – mamy ofertę dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko:

SEKRETARKA/SEKRETARZ
(Warszawa- Saska Kępa)

Jakie zadania Ci powierzymy?

• dbałość o sprawne funkcjonowanie sekretariatu i biura
• zapewnienie obiegu dokumentów i informacji w firmie
• obsługę centrali telefonicznej, obsługę korespondencji
• wprowadzanie, utrzymanie i aktualizacja bazy danych firmy
• aktualizacja portfolio firmy oraz strony internetowej
• prowadzenie kalendarza zarządu, organizacja i obsługa spotkań oraz delegacji
• wspomaganie zespołu architektów w pracach biurowych/składanie rysunków
• przygotowywanie dokumentacji do konkursów
• bieżące zaopatrzenie biura

Od idealnego kandydata oczekujemy:

• co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• wykształcenia wyższego
• bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
• dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację (rozmowy telefoniczne, obsługa spotkań biznesowych)
• umiejętności pracy w zespole i otwartości na nowe doświadczenia
• samodzielności i dobrej organizacji pracy
• dyspozycyjności i punktualności

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie w branży architektonicznej lub budowlanej
• znajomość programów graficznych InDesign, Pezi, Photoshop

Co możemy Ci zaoferować?

• umowę o pracę na pełny etat
• możliwość nawiązania długotrwałej współpracy
• pracę od pon. do pt. w godzinach 9-17
• atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
• wsparcie w procesie wdrożenia
• pracę na samodzielnym stanowisku
• przyjazną atmosferę pracy
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jeżeli czujesz, że to praca dla Ciebie - nie czekaj! Aplikuj na adres: rekrutacja@jobsplus.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:77652
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-12