28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Senior Software Developer – Technical Lead

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta światowego lidera, innowatora oraz zaufanego partnera wspierającego życie milionów ludzi na całym świecie poprzez dostarczanie rozwiązań informatycznych dla administracji publicznej oraz przedsiębiorców działających na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz niezawodnej infrastruktury, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: SSDTL/W/115/2018
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Doglądanie i udoskonalanie oprogramowania,
• Projektowanie oprogramowania pod nową funkcjonalność, pisanie i testowanie jakości kodu,
• Prowadzenie dokumentacji technicznej oraz wsparcie testowe (jednostkowe
i automatyczne),
• Analiza I naprawa błędów zgłaszanych przez zespół wsparcia.
• Współpraca z klientami, członkami zespołu SCRUM, zespołami wsparcia oraz innymi globalnymi zespołami programistów.
• Pozycja mentora, koordynatora i rozwoju wzglądem pozostałych członków zespołu.
Wymagania:
• Co najmniej 6 lat doświadczenia w branży tworzenia oprogramowania
• Co najmniej roczne doświadczenie w zakresie technicznego przewodnictwa, mentoringu, koordynacji prac rozwojowych i przeglądu kodu
• Doświadczenie z C # w środowisku Microsoft Visual Studio
• Doświadczenie w programowaniu obiektowym (OOP) i cyklu życia oprogramowania
• Doświadczenie w modelowaniu danych Oracle11c / 12g, PL / SQL oraz opracowywanie procedur składowanych, pakietów i wyzwalaczy
• Rozsądne rozwiązywanie problemów i umiejętność krytycznego myślenia
• Dobra znajomość języka angielskiego (pisana i mówiona)
Mile widziane:
• Znajomość i doświadczenie z: HTTP (S), WCF, ASP.NET Web API, MVC, JSON, JavaScript Framework, RESTful i RESTful webservices, Ext JS, CSS Frameworks (np. Bootstrap), HTML 5
• Wiedza i doświadczenie w zakresie systemów informacji przestrzennej w Oracle Locator / Spatial
Oferujemy:
• Pracę przy interesujących projektach informatycznych (publiczne i prywatne),
• Możliwość zdobywania doświadczenia w zakresie integracji dużych systemów informatycznych,
• Zatrudnienie na umowę o pracę,
• Bogaty program szkoleniowy,
• Opiekę medyczną LuxMed, pakiet ubezpieczenia na życie, pakiet sportowy MultiSport,
• Przyjazną atmosferę w pracy: cykliczne dostawy owoców do biura, chillout room.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku angielskim na adres: agnieszka.krezalek@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SSDTL/W/115/2018.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77020
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-08