19 października 2019, Sobota
Na portalu znajduje się 59350 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Serwisant Obrabiarek CNC

Gliwice

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.

Dla naszego Klienta - stabilnej i renomowanej firmy zajmującej się dystrybucją i serwisem obrabiarek CNC jednego z wiodących światowych producentów tych maszyn, posiadającej siedzibę w Gliwicach, w związku z rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref. SCNC/3703

Najważniejsze obowiązki:
• instalacja oraz montaż i uruchomiania obrabiarek CNC u klientów,
• diagnostyka i naprawa obrabiarek,
• przeprowadzanie przeglądów maszyn.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu: automatyki, mechaniki, elektroniki),
• min. 3 lata doświadczenia w naprawach obrabiarek CNC (w serwisie bądź dziale utrzymania ruchu),
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
• prawi jazdy kat. B,
• samodzielność i dobra organizacja pracy,
• gotowość do wyjazdów służbowych i pracy mobilnej na terenie Polski.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w Dziele Utrzymania Ruchu.

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w renomowanej i rozwijającej się firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
• bardzo dobre wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
• niezbędne narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Talent Partners

ID Oferty:87605
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-10-22