19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Ślusarz maszynowy

Ogłoszenie nieaktualne

Bawaria

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
ŚLUSARZ MASZYNOWY, NARZĘDZIOWY

Miejsce pracy: Niemcy - Badenia Wirtembergia, Bawaria

Obowiązki:
Zakres obowiązków uzależniony jest od posiadanych uprawnień i doświadczenia:
• Naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych
• Prace ślusarskie z wykorzystaniem technik spawania
• Umiejętność czytania dokumentacji

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne
• Znajomość rysunku izometrycznego
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Umiejętność spawania metodą MIG, MAG, TIG mile widziana
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Oferujemy

• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
• Zatrudnienie na pełny etat
• Wynagrodzenie: 9 Euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 5 Euro netto za każdą przepracowaną godzinę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Informacje dodatkowe

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: slusarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Koncepcja

ID Oferty:49617
Pracodawca: Koncepcja
Miejsce pracy:Bawaria, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:12
Data ważności:2015-09-15