20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

SORTOWACZ (KRAKÓW)

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

JAKIE OBOWIĄZKI CI POWIERZYMY?
Zajmiesz się sortowaniem paczek.

Wymagania

NIE WIESZ CZY SOBIE PORADZISZ? SPOKOJNIE!
Jedyne, czego od Ciebie oczekujemy, to samodzielność i pracowitość. Wszystkiego innego możemy Cię nauczyć ;)

Oferujemy

A w ramach współpracy możesz liczyć na:
• pracę w systemie 3-zmianowym (po 8 godzin dziennie)
• godziny pracy: 6-14;14-22;22-6

Informacje dodatkowe

Nie zwlekaj! Dołącz do grona naszych zadowolonych pracowników już dziś!
Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:
Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny. W innym przypadku kontakt z naszej strony nie będzie możliwy, a wszelkie dane zostaną usunięte zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:80287
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Transport
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-02